Furnitūra

Baldų furnitūra ir priedai
 Furnitūra kokybiškiems baldams
 Baldinė furnitūra
Didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų furnitūra, baldinėmis plokštėmis, virtuviniais stalviršiais, osb. Plokščių pjaustymas pagal pateiktus matmenis, briaunų laminavimas PVC juosta.
 Baldiniai aksesuarai, apšvietimas.

Plokštė

Didžiausių interjero apdailos (plokščių ir stalviršių) bei baldinės furnitūros distributorius, atstovaujantis Vokietijos, Italijos, Austrijos ir Latvijos kompanijas Lietuvoje ir Baltijos šalyse.
Viskas baldų gamybai. Prekyba baldų plokšte, stalviršiais ir baldų furnitūra. LMDP, MDP, MPP, MDF, HDF, fanera, stalviršiai, melamino ir PVC briaunos,aliuminio profiliai, vamzdžiai, lankstai, bėgeliai, rankenėlės, kojos, virtuvės įranga.

Masyvo fasadai

Frontus baldų durelėsIšskirtinės kokybės medžio masyvo baldų fasadai. Frontus durelės baldams gaminamos tik iš aukščiausios kokybės kietmedžio.

Įranga

Allenzi įmontuojama buitinė technika dujinės kaitlentės orkaitės gartraukiai garų surinktuvai viryklės vyno šaldytuvai

Santechnikos įranga

Šildymo ir vonios kambario įrangos prekybos kompanija, veikianti nuo 1994 metų. Savo klientams pateikiame platų šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, konvektorių, vamzdynų, dūmtraukių, siurblių, kolektorių, dušo kabinų, maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos asortimentą.

Čiužiniai

Lietuviški čiužiniai, antčiužiniai, lovos grotelės, pagalvės, vaikiški čiužinukai – saldesniam Jūsų miegui ir poilsiui.